Miris detinjstva
Kada sam bio mali (svega 3 ili 4 godine) otac me je vodio posle posla u tašmajdanski park. Tada je još postojao vozić koji je tuda išao. Posle vozića bismo seli na obližnju klupu. Tamo bi otvarao svoju inženjersku kožnu torbu na rame, i vadio termos i sipao mi toplo čokoladno mleko. Mislim da nikada neću zaboraviti miris tog čokoladnog mleka. Jer to nije bio samo miris mleka, to je bio miris bezbrižnog detinjstva.

Коментари